Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 53 x 40 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6251
4 500 Kč | 08.07.2024 18:56:42 |