čas serveru: 09:13:41

Jiří Peca

Název: Večer na Petříně

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav slušný )

Rozměr: 94 x 71 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Končící: 23 dnů 11 hodin 34 minut 18 vteřin
( 12.08.2024 20:48:00 )

Id aukce: 6253

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)