Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav slušný )
Karel Martinec
Narozen 27. 9. 1945 v Rychnově nad Kněžnou.
Vystudoval Střední průmyslovou školu strojní v Dobrušce a pracoval jako technik ve vambereckých železárnách. V září roku 1979 byl jedním ze zakládajících členů výtvarné skupiny GAMA (grafici a malíři amatéři). Karel Martinec vystavoval v rámci skupiny GAMA i samostatně na mnoha místech v republice. Svými pracemi je zastoupen v soukromých sbírkách v Německu, Kanadě nebo Anglii. Věnuje se především grafice, plastice, malbě a sběratelství výtvarného umění.
Rozměr: 71 x 47 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6254