Olej / plátno
( signováno M. Berber, původní autorský rám se zlacením (místy setřeno), stav slušný )
rozměr ve výřezu cca 30 x 40 cm
rozměr 58 x 68 cm
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Id aukce: 6260