čas serveru: 08:38:33

Robert Cook

Název: HighWay 66

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 140 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 23 dnů 12 hodin 13 minut 26 vteřin
( 12.08.2024 20:52:00 )

Id aukce: 6261

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)