čas serveru: 07:41:56

Josef Ženíšek

Název: Portrét z Dalmácie

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, kolem roku 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 23 dnů 13 hodin 24 minut 3 vteřin
( 12.08.2024 21:06:00 )

Id aukce: 6267

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
900 Kč 14.07.2024 10:08:45