čas serveru: 09:37:26

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Kyvadlo času

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Končící: 23 dnů 10 hodin 42 minut 33 vteřin
( 12.08.2024 20:20:00 )

Id aukce: 6270

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)