čas serveru: 09:12:16

Miroslav Mužík

Název: Lipno

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 19, stav slušný )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 23 dnů 11 hodin 5 minut 43 vteřin
( 12.08.2024 20:18:00 )

Id aukce: 6274

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)