čas serveru: 07:58:27

Název: MG - TA 1938

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 23 dnů 12 hodin 45 minut 32 vteřin
( 12.08.2024 20:44:00 )

Id aukce: 6277

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)
5 000 Kč 05.07.2024 12:43:40