čas serveru: 08:52:46

Otakar Kubín

Název: Starý zámek

Uhel / papír
( signováno vpravo dole s přípisem místa, po roce 1910, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 12 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 12 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 23 dnů 12 hodin 5 minut 13 vteřin
( 12.08.2024 20:58:00 )

Id aukce: 6289

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)