čas serveru: 08:47:34

Kolb

Název: Zátiší s růžemi

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 23 dnů 11 hodin 58 minut 25 vteřin
( 12.08.2024 20:46:00 )

Id aukce: 6295

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)