čas serveru: 08:56:29

Antonín Brunner

Název: Děti

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 34 x 29 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 23 dnů 12 hodin 5 minut 30 vteřin
( 12.08.2024 21:02:00 )

Id aukce: 6296

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)