čas serveru: 04:49:28

Robert Cook

Název: Party at the Port

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6309