čas serveru: 07:51:49

Adolf Born

Název: Karneval

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- číslováno: 88/200
rozměr ve výřezu : 31 x 20 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 20 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6334