Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- číslováno: 88/200
rozměr ve výřezu : 31 x 20 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 31 x 20 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6334