čas serveru: 14:06:14

Název: Podvečer v krajině

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 30 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 637