čas serveru: 09:29:10

František Emler

Název: Staroměstské náměstí

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
- drobné oděrky na rámu
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 17,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6372

400 Kč 24.09.2024 20:10:07
300 Kč 05.09.2024 10:46:39