čas serveru: 09:19:36

Jan Javorský

Název: Čertovka

Linoryt
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 8,5 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 8,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6383

100 Kč 24.09.2024 10:54:42