čas serveru: 09:18:58

Václav Jansa

Název: Staroměstské náměstí - Melantrichova ul.

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 24 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6385