čas serveru: 07:19:28

Václav Jansa

Název: Týnská ulice

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 32 x 23 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 23 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6387