čas serveru: 07:28:31

Karel Schadt

Název: Slunce v lese

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní dobový rám, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 6417