čas serveru: 07:32:04

Josef M. Černovický

Název: Třeboň

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, stav slušný )
- oděrky na rámu

Rozměr: 65 x 85 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6421