čas serveru: 07:17:28

Jaroslav Jan Králík

Název: Kompozice

Barevná litografie / autorský tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1964, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 77 x 58 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 77 x 58 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6427