čas serveru: 09:22:20

Mikoláš Aleš

Název: Chodský motiv II.

Tisk / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1899, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 18 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 18 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 6447