čas serveru: 07:23:06

Hérink F. Hanuš

Název: Podzim na Hané

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 645

2 900 Kč 01.10.2019 08:58:01 Přehozeno limitem