čas serveru: 03:07:22

Jaromír Hauptmann - Sedláček

Název: Duby v krajině

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1929, v perfektním stavu )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 649

2 900 Kč 27.09.2019 11:35:37