čas serveru: 03:27:18

Antonín Brunner

Název: Vánice ( Borová u Náchoda )

Olej / plátno / malířská lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav slušný )

Rozměr: 37 x 45 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 23 dnů 16 hodin 58 minut 41 vteřin
( 22.10.2024 20:26:00 )

Id aukce: 6496

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)