Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
17 dnů
16 hodin
58 minut
46 vteřin
( 22.10.2024 20:32:00 )
Id aukce: 6497