Olej / koláž / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 85, stav slušný )
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 122,5 x 105,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6504