Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1973, dekorativní rám, stav slušný )
- varianta dle Peter Paul Rubens / Galerie Drážďany
Rozměr: 85 x 120 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6505