čas serveru: 17:47:36

Alois Zapletal

Název: Podzim u Buchlova

Olej / plátno
( signováno monogramem vlevo dole, datováno 1940, stav původní )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 75 x 100 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6510

3 000 Kč 15.10.2024 14:18:45