čas serveru: 19:43:57

Adolf Zábranský

Název: Amazonka

Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 47 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6512