Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6517