čas serveru: 17:42:43

František Florian

Název: Spain circus

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6517