Olej / plátno / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 37 x 33 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
17 hodin
10 minut
17 vteřin
( 22.10.2024 20:34:00 )
Id aukce: 6519