Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 54 x 39 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
17 hodin
10 minut
29 vteřin
( 22.10.2024 20:42:00 )
Id aukce: 6521
1 500 Kč | 02.10.2024 08:09:56 |