Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav slušný )
Rozměr: 32 x 27 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6526
1 100 Kč | 15.10.2024 20:24:08 |