čas serveru: 17:31:00

Ladislav Pelc

Název: Maják na pobřeží

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 61 x 83 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6528