Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
16 hodin
58 minut
16 vteřin
( 22.10.2024 20:30:00 )
Id aukce: 6539