Perokresba / papír
( nesignováno, rukopis, stav původní )
vzadu " z pozůstalosti Mikuláše Alše, Maryna Svobodová-Alšová
rozměr ve výřezu: 20 x 14,5 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 14,5 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6546