Perokresba / akvarel / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 24 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6547
2 600 Kč | 18.10.2024 21:20:25 | |
2 500 Kč | 11.10.2024 11:31:38 |