čas serveru: 19:42:20

Josef Procházka

Název: Na cestě do vsi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původní )

Rozměr: 65 x 84 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 4 dnů 2 hodin 23 minut 39 vteřin

Id aukce: 6552

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)