Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 125 x 90 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
4 dnů
1 hodin
45 minut
1 vteřin
Id aukce: 6556