čas serveru: 21:41:33

Název: V přístavu

Reprodukce / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Končící: 3 dnů 23 hodin 24 minut 26 vteřin

Id aukce: 6561

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)