Pastel
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, vyřezávaný rám, stav původní )
rámováno pod sklem
Jaroslav Šimůnek
narodil se 14.2.1872 v Praze
zemřel 23.12.1939 v Kouřimi
maloval převážně pražská zákoutí a snažil se vystihnout zvláštní krásy Prahy
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
4 dnů
1 hodin
51 minut
14 vteřin
( 25.11.2024 21:02:00 )
Id aukce: 6567