čas serveru: 13:48:26

Název: Surrealistická kráska

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 34 dnů 7 hodin 19 minut 33 vteřin
( 25.11.2024 21:08:00 )

Id aukce: 6570

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)