čas serveru: 03:30:38

Vratislav Hlava ( Rudolf Bém )

Název: Stráň u Stožic

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1927, vystaveno na výstavě Obecní dům 1927, stav slušný )

Rozměr: 70 x 89 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 24 dnů 17 hodin 53 minut 21 vteřin
( 25.11.2024 21:24:00 )

Id aukce: 6572

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
2 500 Kč 28.10.2024 20:32:54