čas serveru: 07:27:55

Vratislav Hlava ( Rudolf Bém )

Název: Stráň u Stožic

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1927, vystaveno na výstavě Obecní dům 1927, stav slušný )

Rozměr: 70 x 89 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Končící: 12 dnů 14 hodin 56 minut 4 vteřin

Id aukce: 6572

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)