Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 57 x 96 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
4 dnů
2 hodin
47 minut
0 vteřin
Id aukce: 6575