Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 57 x 96 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
24 dnů
18 hodin
31 minut
57 vteřin
( 25.11.2024 21:50:00 )
Id aukce: 6575
3 500 Kč | 29.10.2024 13:37:01 |