Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
4 dnů
2 hodin
48 minut
54 vteřin
Id aukce: 6577